Oferta

Oferta domku letniskowego „U Janiny”

Sezon hotelowy w naszym domku rozpoczynamy majówką a kończymy z początkiem października. Pozostałe miesiące obiekt nie jest dostępny dla gości.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

  • Wewnątrz budynku obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Natomiast przed domkiem przygotowaliśmy popielniczkę, z której można swobodnie korzystać.
  • Istnieje możliwość wynajęcia domku na jedną dobę, ale do cen podanych niżej należy dopłacić 50 zł proporcjonalnie do liczby osób.
  • Ilość miejsc noclegowych przewidziana jest maksymalnie na 4 osoby dorosłe lub rodzinę z 3 dzieci pod warunkiem że 2 będzie spało razem.

Cennik

 

 

  

Lp. osób Cena za cały domek na dobę
2 150 zł Dzieci do lat 3, które śpią w osobnym łóżeczku lub z rodzicami i nie wymagają zmiany pościeli gościmy w domku „U Janiny” nieodpłatnie.  

 

3 180 zł
4 200 zł
5 (2 + 3) 

(rodzice + dzieci)

230 zł

 

 


Z uwagi na wysoki poziom czystości środowiska, Urząd Miasta pobiera od gości wynajmujących nocleg w Czaplinku tzw. opłatę klimatyczną, która wynosi 2 zł od osoby za dobę. Właściciel domku jest zobowiązany pobrać tą opłatę przy zameldowaniu.

 

 

Dla osób, które nie mają z kim zostawić swojego pupila dajemy możliwość wypoczynku ze zwierzakiem. Dodatkowa opłata za dobę wynosi wówczas 10-15 zł.

Warunki rezerwacji

  • W ciągu 3 dni od momentu złożenia rezerwacji prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 30% wartości całego pobytu.
  • Odwołanie rezerwacji w terminie krótszym niż 7 dni przed planowaną datą przyjazdu jest równoznaczne z utratą wpłaconego zadatku.

Regeneracja organizmu od wewnątrz

Z miłości do natury i tego co dla nas dobre promujemy proste sposoby na zachowanie zdrowia oraz dobrego samopoczucia przez lata. Jeżeli ten aspekt jest ważny dla Ciebie tak samo jak dla nas, to zachęcamy do poczytania więcej na ten temat w zakładce zdrowie. Właściciel domku chętnie odpowie na Twoje pytania.